Červen 2010

Bleskajda - nakonc

30. června 2010 v 23:50 | Marky
1) ahoj
2) jak bylo ve škole?
3) jak se máš?
4) co děláš?
5) dívala ses na hannu?
6)co budeš zejtra dělat?

7) Kdo je na obrázku?

8) co na diplomek?
9) nějaké zpeciální přání?
10) papa

http://cyrusmileyhope.blog.cz/

Kdo má přes 220 věcí od hanny ?

30. června 2010 v 23:48
Kdo má přes 220 věcí od hanny ?

Má někdo panenku miley?

30. června 2010 v 23:47 | marky
Má někdo panenku miley?

<3 :) pá za chvíly

30. června 2010 v 23:46 | Marky
pár článků a du!

Diplomky za bleskajdy (2)

30. června 2010 v 23:37 | Marky
Bedule
TeZzí
Napište mi do komentáře jestli se vám líbí!

Lidičky ten Mileyin e-mail asi fakt existuje! ..

30. června 2010 v 23:19 | Markethusk@
... Jen já vám ho nenapíšu! Nechci aby se to dostalo na veřejnost! Miley je můj vzor a já na internet nebudu dávat jjejí kontakty!

Můj vlastní příběh o Miley Cyrus

30. června 2010 v 22:58 | Marky
Miley je dívenka z malého městečka v Tennesse, bydlí na farmě. Miley má 4. sourozence: Brandi, Trace, Braisona a Noah. Její taťka Billy Ray Cyrus je country zpěvák a její mamča taky není k zahození.
Jednoho dne jim přijde dopis Od: Walt Disney
   V Dopise se píše: Milá Miley Cyrus/ová chtěli bychom vás pozvat do Studia Walt Disney v L. A.. Je to konkurz do role Hanny Montany (život studentky která je v dne středoškolačka večer se změní v dětskou Pop Star). Rodiče odsouhlasili a jeli (Miley a mamka Tish) do L. A., Vejdou do čekárny kde sedí spousty jiných dívek na konkurz. http://img.brothersoft.com/screenshots/softimage/s/sims3_-_miley_cyrus-290923-1253613897.jpeg
O pár týdnů později zavolali od Disneyho že role je její. Miley a celá rodina piští nadšením.  Jedou do L. A.Jenomže Miley byla mladá na tu roli odložily to až na její 14. narozeniny.
A Hanah už je na světě. Farmu půjčily sousedům aby se jim postarali o zvýřátka.

Miley jako Hannah jezdila po městech a fotila si vzpomínky. Takhle vypadalo jejich dřívejší bydlení: http://www.simsvet.wbs.cz/dwnd13/1336/1336_1.jpg
Prve je nastěhovakli do tohoto domu (jen Miley a mamku Tish)
http://simy.focus.pl/up/games/the_sims3/28.jpg
Žili tam 3. měsíce. Miley nechodila do školy točila jen Hannu. A ted je přestěhovali na pár dní do hotelu (točily 50 km od hotelu)

click to zoom
Hned když se Miley a mamka vzbudily přinesli jim na pokoj snídani mamka Miley je se dali do pořádku a jeli 1. hodinu, do lesa tam půl hodiny procházeli přišli k jednomu takemnému domu.Pokračování zítra

1) líbilo se ti povídání o Miley?
2) Těšíš se na další?

Tak já du na véču pá

30. června 2010 v 20:35 | Marky
já du na véču pá zatim si pročtěte články!

Sladká ňamka - Skořicové vdolečky

30. června 2010 v 20:16 | Marky

Skořicové vdolečky

2 šálky hladké mouky
¼ šálku sušeného mléka
3 lžíce cukru
3 lžičky prášku do pečiva
1 vejce
špetka soli
1 šálek vody
4 lžíce rostlinného tuku
½ lžičky mleté skořice
2 lžíce cukru
V míse smícháme mouku, mléko, cukr, prášek do pečiva a sůl. V menší misce rozšleháme vejce, vodu a olej a nalijeme na ostatní přísady. Krátce prošleháme a plníme do 2/3 vymazaných formiček na muffiny. Zasypeme skořicí a cukrem a pečeme v rozehřáté troubě. Podáváme ještě horké.

Dobrou chuť!!!
Kopčit s touto ikonkou!
Moje ikona :Miley + Liam = ♥ℒℴνℯ ♥ℒℴνℯ ♥♥

30. června 2010 v 20:05 | Marky
http://image.thehothits.com/400x300/miley_cyrus_liam_hemsworth_kissing_400x300.jpghttp://gossipteen.com/wp-content/uploads/2010/01/miley-cyrus-liam-hemsworth-dating-beach-photos.pnghttp://cdn.buzznet.com/media/jj1/2009/06/miley-liam-kiss/miley-cyrus-liam-hemswroth-kiss-02.jpghttp://www.bittenandbound.com/wp-content/uploads/2009/08/miley-cyrus-and-liam-hemsworth-kiss-for-real.jpghttp://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20090615/293.cyrus.hemsworth2.lc.061509.jpghttp://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2010/01/miley-cyrus-liam-hemsworth-song-bts.jpghttp://www.bittenandbound.com/wp-content/uploads/2009/08/miley-cyrus-and-liam-hemsworth-a-couple.jpghttp://www.since1910.com/engagement-ring-blog/wp-content/uploads/2010/04/miley-cyrus-liam-hemsworth2.jpghttp://www.mileycyrus-online.co.uk/wp-content/uploads/2010/01/liley-miley-cyrus-liam-hemsworth.jpgZdroj : Google 
moc jim to přeju aby jim ten vztah vydržel!!!

Miley:Moje sestra si vezme moji paruku!

30. června 2010 v 19:46 | marky
Miley nedávno uvedla, že si dělala srandu, že svoji $10.000 paruku spálí. navíc uvedla, že jednu paruku pošle do muzea a další si nechá, kdyby to někdy chtěla zase dělat.

"Jednu paruku si nechám, kdybych to totiž chtěla někdy znovu zkusit, abych mohla."

Dále 17ti-letá hvězda uvedla, že její paruku si "vypůjčí" její mladší sestra Noah.

"Moje mladší sestřička si jí chce vzít další den do školy, takže, jo. Myslím ale, že bude potřebovat bodyguarda." usmívá se Miley.

Zdroj: hbdelphinRozhovor ale anglicky

30. června 2010 v 19:31 | Marky
Pick up the September 2008 issue of Seventeen - on newsstands August 12th - for an exclusive interview where Miley Cyrus finally dishes about dating Nick Jonas.
On dating Nick Jonas: We became boyfriend and girlfriend the day we met. He was on a quest to meet me, and he was like, 'I think you're beautiful and I really like you.' And I was like, 'Oh, my gosh, I like you so much.' Nick and I loved each other. We still do, but we were in love with each other. For two years he was basically my 24/7. But it was really hard to keep it from people. We were arguing a lot, and it really wasn't fun.

On the breakup: At first I bawled for a month straight. I was so sad. I just went into this weird funk. And I dyed my hair black. When we were dating, Nick wanted me to get highlights - and so I did that, and I got myself looking great. And then, on the day we broke up, I was like, I want to make my hair black now - I don't want to look pretty. I want to look hard-core. I was rebelling against everything Nick wanted me to be. And then I was like, I've got to be by myself for now, and just figure out who I really am.

On where she is right now relationship-wise: Maybe he'll be my best friend for the rest of my life or maybe I'll end up marrying Nick Jonas. Since (the break-up), I've realised that I've met so many great guys, but I like being the girl nobody can have. No one can touch me, no one's mine. I'm myself. I think it's sexy to do your own thing.


zdroj: Tadííí
jestli nerozumíte přeložte si to: Tady

Rozhovor

30. června 2010 v 19:10 | marky
Obrazek
Kde si naposledy jedla?
Teraz pred par minútami v blízkom fast foode,chutí mi tam úplne všetko!Nie som jedna z tých celebritiek,ktoré si potrpia na drahé jedlá,desať chodov.Mne chutia klasické americké jedlá,ktoré jedáva každý druhý Američan.
A koľko máš teraz peňazí v peňaženke?
Asi 5 dolárov,hehe!Nerada nosím v peňaženke veľké peniaze.V dnešnej dobe môžete stretnúť na ulici naozaj kohokoľvek...
Vieš,že si idolom nielen chalanov,ale aj mnohých báb?
No ehm...Keď som surfovala po webe,našla som tam plno blogov o mne,je to super byť slávnou a vedieť,že niekomu na druhom konci sveta sa páčiš natoľko,že sa oblieka ako ty,ale netrúfam si povedať,že som idolom,to by si sa musel spýtať tých fanúšíčiek,hehe!
Máš nejaké hviezdne maniere?
Ani nie,uspokojím sa s tým,čo dá príroda,heh!
Máš nejaký sex symbol?
Áno,Daniel Craig,ale Zac Efron je sexi,hehe!
Čo miluješ na živote?
Totálne všetko!
A čo neznášaš?
Hm... snáď fyziku...
Rada chodíš do školy?
No...je tam celkom dobre a-nie som tam až tak často,keďže mám plno stretnutí,nahrávaní,takže je to okej.
Aké bola tvoja najhoršia známka na vysvedčení?
Zvyčajne mávam jednotky,dvojky.No raz som dostala aj trojku!

Zdroj: Tady  (asi je to z roku 2008)  (je to slovensky přeložte si to: Tady

Rozhovor s Miley Cyrus ohledně Hanny Montany

30. června 2010 v 19:05 | Marky

Je jí Teprve 17 a už je Superhvězdou! Jaká je ale
Miley Cyrus v Soukromí? Setkali jsme se sní.......
Všechno je jako vzhůru nohama když do místnosti vstoupí Hvězda seriálu "Hannah Montana" Miley Cyrus(17), jako by vyšlo sluníčko. Při našem rozhovoru vesele vypráví o ………

Náš Web: V seriálu Hannah Montana hraješ hned dvě role: Hannah a Miley. To bys nám Měla vysvětlit!

MILEY CYRUS:No jasně! Takže hraji vlastně jen jednu osobu, tedy Miley. Je to holka, která chodí na střední školu v Malibu a vlastně má úplně normální život - až na to, že každý večer stojí na jevišti s blonďatou parukou jako popstar ,,Hannah". O Její dvojím životě ví jen její rodina a nejlepší kamarádi.

Náš Web:Jsi v soukromí podobná své seriálové postavě?

MILEY CYRUS:Ano,a dokonce 100%. Je to holka, která žije svůj sen a dělá pro něj všechno. Stejně jako já…..

Náš Web:Jak jsi tu roli dostala?

MILEY CYRUS: V jedenácti jsem šla na casting. Tehdy si producenti mysleli, že jsem moc mladá. Ale ani o rok později nenašli nikoho, kdo by se na tu roli 100% hodin - a znovu mě pozvali. A to už jsem je přesvědčila.

Náš web:Pocházíš z Nashvillu v Tennessee. Natáčíš ale v Los Angeles….

MILEY CYRUS:S celou rodinou jsme se přestěhovali do Kalifornie, kde se seriál natáčí. Vlastně pocházím z Malého městečka u Nashvillu, které leží na jihu USA. Mimochodem můj pravý táta táta hraje v seriálu mého Taťku! Nechceme se jako rodina rozdělit, proto jsme přijeli společně. Mám tři nevlastní Sourozence, Jednoho staršího bratra a Mladší sestru.

Náš Web:Jaké to je natáčet s Vlastním tátou?

MILEY CYRUS:Na jednu stranu je zvláštní, že je pořád se mnou. Koneckonců je mi 15 a občas si potřebuju odpočinout - na druhou stranu je cool, že tu je a pomáhá mi. Když se chci na něco zeptat nebo něco potřebuji, je hned po ruce J.

Náš Web:V Americe máš už sta 1000 fanoušků. Oslovují tě na ulici?
MILEY CYRUS:Pořád! Všude, kde se objevím, mě poznávají. To je v některých situacích dost otrava, ale vlastně mi to připadá super. Sama jsem se pro tenhle život rozhodla - a je mi jasné že pro slávu musím obětovat čas svého soukromí!

Náš Web:Jaký nejšílenější zážitek jsi měla s Fanoušky?

MILEY CYRUS: Často se mi stává, že mě vyhazují z Obchodů. Ptáte se proč? Takhle jdu Nakupovat, a najednou se kolem mě seběhne tolik Fanoušků, že se toho Prodavači bojí a tak nakupuji Online!

Náš Web: Jak vypadá tvé soukromí? Právě se poslechlo, že jsiTĚHOTNÁ.

MILEY CYRUS: Byla jsem v šoku, když jsem se to doslechla, Někdo šíří na Internetu tyhle lži, to je drzost. Jsem ještě moc Mladá na to, abych se stala Matkou! Všechno je to výmysl, já jsem zatím z nikým ani ******!
Omlouváme se, ale to co je označeno * je pro Děti nedostupné!
****** ***** **** ***** ******.


Tento rozhovor je Chráněn autorským
zákonem! © 2008

Zdroj : Tady


Omlouvám se vám ...

30. června 2010 v 18:45 | Marky
Prominte mi ... já si du napsat článek a najednou mi to napíše že došlo k chybě pět minut sem se nemohla přihlásit (děje se to už po druhé) tak ted jestli to konečně půjde, budu sipat články!

Tak jaké bylo vysvědční?

30. června 2010 v 18:20 | Marky Hrbotická
Tak jaké bylo vysvědčení? A jak se máte? Nechci nějak vyzvídat ale jesli chcete napište mi do komentáře!  :* :-*      
:-*
:) Cyrus :D

          
http://cyrusmileyhope.blog.cz/

new obrázky

30. června 2010 v 17:57 | Marky
Miley Cyrus zpíva na svém turné Wonder World Tour   Takže jsem zpět! (Až do večera) Ty obrázky jsou z Wikipedia    tak jdu sem práskat články.

Cenka pro mě + další vtípky!

30. června 2010 v 15:33 | Marky

1) ,,Tak co jsi včera ulovil?" vyzvídá na mladém rybáři starý. ,,Pěknou osmnáctku, dědo."

2) Proč se herci dali na politiku? Protože tak mají zajištěné vysoké honoráře, i když mají prázdné sály.

ℒℴνℯ ♥ Miley

30. června 2010 v 15:12 | Marky
Fanoušek je pro Miley taky důležitý!!! Zdroj: hela.vl